top of page
Semi-Truck on Overpass

PAKALPOJUMI

SIA DIVIBE ir Jūsu uzticamais partneris loģistikas jomā. Nodrošinām pilna spektra pakalpojumu klāstu, pielāgotu katra klienta vajadzībām. Mūsu komanda palīdzēs ērtāk un ātrāk nogādāt Jūsu kravu, kur vien tas būs nepieciešams.

Image by Wolfgang Hasselmann

MEGA treileri 100m3 un 120m3

Šie treileri ir augstāki par standarta treileriem, tie var sasniegt līdz 3m. Ja Jūsu krava ir nestandarta izmēros, piemēram, moduļu mājas, tehnika u.c., tad šis būs īstais risinājums.

Salikto un pilno kravu pārvadājumi

Piedāvājam gan pilno, gan salikto kravu piegādi no durvīm līdz durvīm Eiropas un Skandināvijas valstīs. Salikto kravu pārvadājumi nozīmē, ka vairākas kravas tiek apvienotas vienā pārvadājumā, lai optimizētu izmaksas. Minimālais kravas apjoms ir viena palete, tomēr labprāt palīdzēsim piemeklēt labāko risinājumu arī pie mazāka izmēra kravām.

_ADR plates for dangerous goods signaling.jpg

Bīstamo (ADR) kravu pārvadājumi

Nodrošinām bīstamo (ADR) kravu piegādi Eiropas un Skandināvijas valstīs ar sauszemes transportu. Bīstamo kravu pārvadājumi tiek saukti par ADR kravu pārvadājumiem un ir viena no starptautiski visstingrāk regulētajām transporta nozarēm. Mēs palīdzēsim ar atbilstošu dokumentāciju, kas nepieciešama, veicot bīstamo kravu piegādes: licences, atļaujas u.c. Divibe autoparks ir aprīkots un sertificēts bīstamo kravu transportēšanai, un pārvadājumus veic kvalificēti autovadītāji.

Termo kravu pārvadājumi

Termo kravu pārvadājumi ir pārvadājumi ar temperatūras kontroli. Piedāvājam atbilstošāko risinājumu atdzesētas pārtikas pārvadājumiem, pārtikas produktiem ar kontrolētu temperatūru, medicīnas precēm un zālēm, kosmētikas produkcijai kā arī ķīmiskajām vielām gan gadījumos, kad ir jāved pilna krava (FTL), gan gadījumos, kad ir salikās kravas pārvadājums (LTL).
 

Hand stacker lifting up the wooden palette.jpg

Kravu apdrošināšana

Kravu pārvadājumi, lai cik saudzīgi un rūpīgi tie netiktu veikti, var sagādāt nepatīkamus brīžus, kravai tiekot bojātai. Lai šādos gadījumos mūsu klientiem nebūtu jāuztraucas par zaudējumiem, piedāvājam iegādāties kravu apdrošināšanu! Ikviena mūsu pārvadājuma cenā jau esam iekļāvuši CMR apdrošinašanu un parūpējušies par Jūsu kravas drošību ar CMR apdrošināšanu par 600 000 EUR.

Muitas pakalpojumi

Piedāvājam pilna spektra transporta un loģistikas pakalpojumus, kuru klāstā ietilpst arī muitas brokeru pakalpojumi. Mūsu licencētie muitas aģenti, palīdzēs ātri un bez piepūles iziet muitas procedūras, kas bieži vien var šķist sarežģītas un laikietilpīgas.

Noliktavas pakalpojumi

Divibe piedāvā Jūsu kravas prasībām atbilstošas noliktavu telpas. Noliktavu pakalpojums ietver kravas uzglabāšanu, komplektēšanu vai pārkraušanu. Lai preču uzglabāšana būtu droša, telpās tiek nodrošināti dažādi temperatūras režīmi, un tās visu diennakti tiek apsargātas.

bottom of page